Okulista Jastrzębie-Zdrój

Okulista Jastrzębie Zdrój

Kłopoty ze wzrokiem w postaci wad oraz zaburzeń widzenia zdarzają się ludziom w każdym wieku oraz z różnym stanem ogólnego zdrowia. Powstawaniu wad sprzyja dominujący w dzisiejszym świecie tryb życia — spędzanie wielu godzin przed ekranem komputera, brak aktywności fizycznej, a nawet zła dieta. Na ratunek Państwa oczom przybywa Centrum Medyczne BESKIDMED, zlokalizowane w Cieszynie oraz w Ustroniu, nieco ponad 20 kilometrów od malowniczej miejscowości Jastrzębie-Zdrój. Lekarz okulista wykona specjalistyczne badanie wzroku w profesjonalnym, nowocześnie wyposażonym gabinecie okulistycznym z użyciem bezpiecznych technologii, by jak najdokładniej zdiagnozować wadę i podjąć odpowiednie, indywidualnie dopasowane metody leczenia.

Prywatny okulista — dobry wybór

Wraz z wiekiem możliwość wystąpienia problemów ze wzrokiem wzrasta. Najpierw są to z pozoru niegroźne objawy: zawroty głowy, osłabione widzenie po zmroku, rozmywanie liter podczas czytania książki. Przecieranie oczu niewiele zmienia. Coraz częściej trzeba mrużyć oczy i oddalać kartki pokryte ciągami wyrazów, by móc je przeczytać. Takie dolegliwości często pojawiają się u osób w okolicy 40. roku życia, nierzadko dotkniętych innymi chorobami: cukrzycą, miażdżycą lub nadciśnieniem tętniczym. Zespół wykwalifikowanych prywatnych okulistów z Centrum Medycznego BESKIDMED, które mieści się w śląskim Cieszynie i Ustroniu na południe od Jastrzębia-Zdroju, pomoże Państwu odzyskać sprawność narządu wzroku. Nierzadko wystarczą prawidłowo dopasowane okulary. Jeżeli jednak niezbędna okaże się operacja, pacjenci mogą bezpiecznie oddać się w ręce naszych okulistów, których wieloletnie doświadczenie zawodowe stanowi gwarancję udanego zabiegu oraz rekonwalescencji po operacji.

Okulista dziecięcy w okolicy Jastrzębia-Zdroju

Poszukiwania godnego polecenia specjalisty, który zajmuje się również chorobami dziecięcego wzroku są nie lada wyzwaniem. Pomoc najmłodszym jest niezwykle ważna, ponieważ prawidłowo wyleczony narząd wzroku za młodu stwarza dużo większe szanse poprawnej pracy w późniejszych latach. Dzieci już w wieku niemowlęcym nierzadko borykają się z problemami oczu, takimi jak zez, niedowidzenie, krótko- i dalekowzroczność. Skutkują one kłopotami z czytaniem i pisaniem, oglądaniem bajek. Dobry okulista dziecięcy, którego znajdą Państwo w położonym nieopodal Jastrzębia-Zdroju Centrum Medycznym BESKIDMED, pomoże Państwa dziecku dobrać właściwe okulary korekcyjne bądź soczewki. Młodszym dzieciom można zaproponować specjalne okulary z gumkami, dzięki którym nie trzeba martwić się o ich zgubienie lub stłuczenie. Jeżeli natomiast aparat wzroku Państwa pociechy będzie wymagał leczenia operacyjnego, odbędzie się ono bez bólu i strachu.

Gabinet okulistyczny BESKIDMED zaprasza

Zapraszamy mieszkańców Cieszyna, Ustronia, Jastrzębia-Zdroju oraz innych miejscowości położonych na terenie Śląska do skorzystania z bogatej oferty gabinetów okulistycznych Centrum Medycznego BESKIDMED. Nasi okuliści stanowią zespół ekspertów w swojej dziedzinie, którzy ze względu na dbałość o dobro pacjenta indywidualnie dobierają właściwą terapię.

REJESTRACJA