Okulista Skoczów

Okulista Skoczów

Gabinety okulistyczne BESKIDMED to miejsca, gdzie pracują doświadczeni specjaliści zajmujący się diagnostyką oraz leczeniem chorób oczu. Nasze Centrum jest również przyjazne dla małych pacjentów, ponieważ można się tu umówić na wizytę do okulisty dziecięcego. Przeprowadzenie badania wzroku już u najmłodszych dzieci ma ogromne znaczenie. Odpowiednio dobrane leczenie oraz profilaktyka pozwolą zminimalizować, a nawet całkowicie wyeliminować wady wzroku. Ich zaniedbanie może wiązać się z poważnymi konsekwencjami. Nasze Gabinety mieszczą się w Cieszynie i w Ustroniu, w województwie śląskim, jednak oferta skierowana jest do mieszkańców całego Śląska, zwłaszcza takich miast jak Skoczów czy Żory.

Najlepszy gabinet okulistyczny na Śląsku

W BESKIDMED dysponujemy nowoczesnym sprzętem okulistycznym, który umożliwia postawienie dokładnej i rzetelnej diagnozy. Na jej podstawię wykonujemy leczenie chorób przedniego i tylnego odcinka oczu. Ponadto zaawansowane urządzenia pozwalają na pomiar ciśnienia śródgałkowego i przeprowadzenie kompleksowego badania oczu. W niektórych przypadkach zalecana jest również ocena widzenia barwnego. Pomożemy również w doborze okularów korekcyjnych czy soczewek kontaktowych. Skoczów znajduje się w niedalekiej odległości do Cieszyna i Ustronia, dlatego zapraszamy małych i dorosłych pacjentów na konsultację oraz badanie wzroku. Co więcej, każdego roku organizujemy bezpłatne badania, a także specjalne obozy z terapią widzenia dedykowane dzieciom. Stale poszerzamy naszą ofertę i staramy się jak najlepiej sprostać Państwa wymaganiom w trosce o dobry wzrok naszych pacjentów.

Kiedy należy udać się do okulisty?

Jeżeli zauważą Państwo problemy z ostrością wzroku, koniecznie należy udać się do okulisty. Ta kwestia wygląda nieco inaczej w przypadku dzieci, które rzadko skarżą się na problemy ze wzrokiem. Jak rozpoznać niepokojące symptomy? Warto zwrócić uwagę, czy najmłodsi podczas czytania mrużą oczy bądź mają kłopot z określeniem odległości, co może oznaczać, że wizyta u okulisty dziecięcego stanie się koniecznością. Badania wzroku należy także przeprowadzać profilaktycznie, najlepiej raz do roku, aby można było w miarę szybko wychwycić ewentualne zmiany. Nasz gabinet znajduje się w niedużej odległości od miasta Skoczów, jednak na wizytę warto umawiać się z wyprzedzeniem, głównie z uwagi na duże zainteresowanie. Wizyta w naszym gabinecie może okazać się obowiązkowa także dla osób, które potrzebują zaświadczenia do pracy bądź na prawo jazdy. Tego rodzaju dokument będzie również potrzebny w przypadku wykonywania pracy wysokościowej. Badania wzroku przeprowadzamy sprawnie i profesjonalnie. Wyniki otrzymują Państwo na miejscu.

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszego gabinetu okulistycznego nie tylko mieszkańców miasta Skoczów, ale i całego Śląska. Gwarantujemy miłą atmosferę oraz kompleksową opieką okulistyczną. Prywatny okulista stanowi zdecydowanie najlepszy wybór, który pozwoli uniknąć kolejek i przeprowadzić badania przy użyciu zaawansowanych urządzeń.

REJESTRACJA