Okulista Żory

Okulista Żory

Okulistyka to ważna dziedzina medycyny, która w znacznym stopniu przekłada się na jakość życia. Trudności z widzeniem bądź różnego rodzaju choroby oczu mogą znacznie utrudnić codzienne funkcjonowanie, dlatego tak istotne jest regularne przeprowadzanie badań wzroku. Zalecane są one nie tylko dorosłym, ale również dzieciom. Najmłodsi często wykazują problemy z widzeniem, jednak odpowiednia opieka okulistyczna i dobór konkretnej metody mogą sprawić, że zostaną one całkowicie wyeliminowane. Nie należy zatem bać się wizyty u okulisty z dzieckiem. Z pewnością najlepszym wyborem okaże się w tym przypadku okulista dziecięcy, który ma duże doświadczenie w pracy z najmłodszymi, dlatego wykaże się odpowiednim podejściem. Wizyta nie trwa długo i jest całkowicie bezbolesna. Na miejscu przeprowadzane są podstawowe badania wzroku. Większość z nich gwarantuje natychmiastowy wynik, co jest wygodnym rozwiązaniem. Prywatny okulista świadczy także usługi mieszkańcom miasta Żory. Zachęcamy do umówienia wizyty w gabinecie BESKIDMED zlokalizowanym w Cieszynie lub Ustroniu – miejscowości dzieli zaledwie pół godziny drogi, dlatego też warto wybrać się tutaj po uzyskanie profesjonalnej porady okulistycznej.

Dlaczego warto umówić wizytę w BESKIDMED?

Przede wszystkim dysponujemy kompleksowym sprzętem diagnostycznym, który umożliwia niezwykle dokładne badanie wzroku. Skorzystają więc na tym zarówno dzieci, jak i osoby dorosłe, które równie często mogą mieć kłopoty ze wzrokiem. Nasz zespół stanowią wysoko wykwalifikowani specjaliści zajmujący się już od wielu lat diagnostyką oraz leczeniem chorób oczu. Jakiego rodzaju usługi świadczymy? W zakresie obowiązków znajduje się m.in: leczenie jaskry, zaćmy oraz chorób nerwu wzrokowego i zapalenia spojówek, a także usuwanie ciał obcych z oka. Pacjenci jednak najczęściej udają się do okulisty w celu doboru szkieł progresywnych oraz właściwych soczewek kontaktowych. Pokażemy także, jak wygląda ich pierwsza aplikacja i jak należy o nie zadbać.

Ponadto, podczas wizyty nasi specjaliści dobiorą okulary korekcyjne do wady wzroku. Okuliści świadczący usługi dla mieszkańców miasta Żory i nie tylko, na co dzień wykonują badanie dna oczu oraz zajmują się leczeniem chorób przedniego i tylnego odcinka oczu. Do najczęstszych badań przeprowadzanych przez prywatnego okulistę, zalicza się również pomiar ciśnienia śródgałkowego czy ocenę widzenia barwnego. Warto przy tym wiedzieć, że okulista dziecięcy posiada specjalistyczną kamerkę dziecięcą do oceny wad refrakcji, dzięki czemu wynik badania jest niesamowicie dokładny i rzetelny.

BESKIDMED to nowoczesny gabinet okulistyczny położony niedaleko miejscowości Żory, który wita pacjentów modnym, eleganckim wystrojem. Nie zapomnieliśmy o stworzeniu kącika dla najmłodszych pacjentów, aby nie nudzili się w oczekiwaniu na umówioną wizytę.

Serdecznie zachęcamy do zapisów na wizytę do gabinetu okulistycznego BESKIDMED. Ofertę kierujemy do mieszkańców takich miast jak: Cieszyn, Ustroń, Skoczów, Jastrzębie Zdrój, Żory czy Bielsko-Biała oraz innych miast na Śląsku.

REJESTRACJA