Kadra-jesteśmy dla was!

NASZA KADRA

Zespół specjalistów – wspólna pasja!

DR N. MED. AGATA PLECH

Założycielka, kreatorka i dyrektor medyczny Centrum Medycznego BESKIDMED. To dzięki jej zaangażowaniu i decyzjom mamy świetną kadrę profesjonalistów, najlepszy sprzęt i co za tym idzie możliwości i ofertę dla pacjentów. Obecnie skoncentrowana na profilaktyce chorób oczu, może dzięki temu będzie ich mniej… Od 2011 roku kieruje Oddziałem Okulistycznym Szpitala Śląskiego w Cieszynie. Wcześniej pracowała m.in. w Instituto Oftalmologico VISSUM w Alicante, w Hiszpanii. Więcej informacji znajdziesz na stronie agataplech.pl

DR HAB. N. MED. SŁAWOMIR TEPER

Uznany w kraju i za granicą specjalista w zakresie okulistyki. Wykładowca uniwersytecki, pracownik naukowy, autor wielu prac z zakresu chorób oczu, przede wszystkim zapalnych oraz chorób siatkówki i nerwu wzrokowego. Po prostu profesjonalista! A w bezpośrednim kontakcie, ktoś kto w zrozumiały sposób wyjaśni wszystkie zawiłe okulistyczne problemy.

DR N. MED. ŁUKASZ BEDNARSKI

Uznany chirurg okulista, dla którego nie ma trudnych wyzwań. Wszechstronnie diagnozuje, leczy zachowawczo, operacyjnie i laserowo. Zawsze szuka możliwości jak najlepszej pomocy pacjentowi. Przedstawia opcje do rozważenia i wtedy wspólnie z nim ustala plan dalszego leczenia.

DR N.MED. BOGUMIŁ WOWRA

Lekarz i nauczyciel akademicki jednocześnie. Kompetentny i komunikatywny, co sprawia, że pacjenci lgną do Niego. Zawsze też skłonny do zaopiekowania się tymi, którzy wymagają konsultacji w ośrodku klinicznym.
Ktoś „stela”.

DR N.MED. MARCIN PLECH

Specjalista chirurgii ogólnej i naczyniowej z ponad 20-letnim stażem zawodowym w zakresie chirurgii ogólnej i naczyniowej, w tym 2,5 letnim doświadczeniem międzynarodowym jako konsultant chirurgii ogólnej w Szpitalu w Torrevieja w Hiszpanii. Przez długie lata związany z Polsko Amerykańskimi Klinikami Serca w Dąbrowie Górniczej. Obecnie zarządza Oddziałem Chirurgii Naczyniowej w Wojewódzkim Szpitalu Specjalistycznym w Częstochowie. Jest również wykładowcą w Wyższej Szkole Medycznej w Sosnowcu.

LEK. ANNA KIES

Niezwykle ciepła i kompetentna lekarka z ogromną wiedzą merytoryczną. Ma doskonałe podejście do dzieci i potrafi z nimi nawiązać kontakt i namówić do współpracy. Świetnie diagnozuje i leczy nawet trudne choroby oczu. Pełni funkcję zastępcy Ordynatora Oddziału Okulistycznego w Szpitalu Śląskim w Cieszynie.

LEK. BOGNA KAPUSTKA

Lekarz okulista z powołania. Stale podnosi swoje kompetencje, także za oceanem by zapewnić pacjentom leczenie według najwyższych światowych standardów. Ma szeroką wiedzę, doświadczenie, ale przede wszystkim wyczucie- jak leczyć. Okulistyka to jej pasja.

KATARZYNA SOŁOWIÓW

Psychiatra, psychoterapeuta, Ordynator oddziału psychiatrii Szpitala Śląskiego w Cieszynie.

LEK. KLAUDIA ULFIK- DEMBSKA

Dobro pacjenta stawia na pierwszym miejscu. Specjalizuje się w diagnostyce chorób rogówki oraz siatkówki.

LEK. MICHAŁ DEMBSKI

Z uwagą i ogromną wiedzą pochyli się nad każdym problemem okulistycznym. Specjalizuje się w leczeniu chorób siatkówki oraz jaskrze.

LEK. ANNA PAWŁOWSKA

Specjalizuje się z ogromnym zaangażowaniem w okulistyce. Pasjonatka chirurgii plastycznej powiek.

MGR BARBARA SALACHNA

Otoczy Państwa opieką począwszy od rejestracji, przez badanie optometryczne a na doborze właściwych okularów kończąc. Optyczka, optometrystka, refraktometrystka z powołania i wykształcenia. Prowadzi także pracownię leczenia zeza i niedowidzenia, gdzie dzieci osiągają niesamowite wyniki.

JAKUB SIEKIERZYŃSKI

Jest optometrystą. Skończył Uniwersytet Medyczny im. K.Marcinkowskiego w Poznaniu na kierunku Optometria. Zajmuje się diagnostyką i korekcją wad wzroku oraz doborem soczewek kontaktowych. W wolnych chwilach zdobywa beskidzkie szczyty w towarzystwie szalonego Labradora.

ARTUR SALACHNA

Optyk. Na oprawach okularowych i szkłach korekcyjnych zna się jak mało kto.

KRZYSZTOFA BIEDAL

Tyflopedagog, surdopedagog i oligofrenopedagog z kilkunastoletnim doświadczeniem. Zawsze uśmiechnięta, z pozytywnym nastawieniem do ludzi i świata.
W BeskidMed wykonuje funkcjonalną ocenę widzenia oraz prowadzi terapię dzieci z niedowidzeniem, zezem i słabowidzących.

BOŻENA PUDA

Dietetyk z zawodu o pasji. Na co dzień związana ze Szpitalem Śląskim w Cieszynie. Łączy w swojej pracy zdrowe odżywianie z aktywnością fizyczną. Uczy jak trwale zmieniać nawyki i utrzymać motywację wewnętrzną.

BOŻENA HERTIG

Bez niej firma nie byłaby taką. Dyrektor administracyjna myśląca o każdym aspekcie pracy w Centrum Medycznym BESKIDMED. Zadbała o każdy szczegół wystroju w gabinetach, czasem samodzielnie przykręcając elementy. Organizuje pracę, dba o komfort pacjentów, rozwiązuje codzienne problemy w funkcjonowaniu Beskidmedu. Niezastąpiona od 2014 r

KARINA MAZUR-STRZELECKA

To szefowa rejestracji z wieloletnim doświadczeniem rejestracyjnym w różnych dziedzinach medycyny. Cechują ją wielkie pokłady zaangażowania i opiekuńczości.

SARA BRUDNY

Od lat związana z Beskidmedem. Sympatyczna, zawsze uśmiechnięta i bardzo energiczna! Potrafi rozwiązać niejeden problem.
Pracuje w rejestracji a także zajmuje się oprawa graficzną naszych materiałów, stron i mediów społecznościowych.

REJESTRACJA