Zbliża się kolejny wykład ProSalute!

Jak pomóc dziecku z problemami psychologicznymi i nie dopuścić by się pogubiło?

Jeśli czujesz, że tracisz kontakt z dzieckiem, przeczuwasz, że ma zagrażające mu kłopoty, o których Ci nie mówi, a te, z którymi się zwraca, przerastają Twoje możliwości lub w jakikolwiek inny sposób czujesz się bezradny w relacji z dzieckiem, albo po prostu chcesz być bardziej świadomym rodzicem – to najbliższe spotkanie jest właśnie dla Ciebie!

mgr Agnieszka Czajkowska-Wendorff

Tym razem na zaproszenie dr n.med. Agaty Plech do Szpitala Śląskiego w Cieszynie przyjedzie mgr Agnieszka Czajkowska-Wendorff, która podpowie Dorosłym, jak pomóc dziecku w różnych kłopotach natury psychologicznej, z którymi każde z nich może się spotkać wielokrotnie w swoim młodym życiu! Nasz gość to Wykładowca akademicki, nauczyciel dyplomowany z 17 letnim doświadczeniem w pracy z młodzieżą. Pasjonatka rozwoju osobistego, ukończyła 5 kierunków studiów, pisze artykuły, występuje jako ekspert w lokalnej telewizji, uważa, że na zmianę nigdy nie jest za późno. Na co dzień pracuje w gabinecie prywatnym, Poradni Zdrowia Psychicznego dla Dzieci i Młodzieży oraz prowadzi sesje on-line. Współpracuje ze Szpitalami Tczewskimi S.A. Pomaga ludziom zwiększyć poczucie własnej wartości, pokonać bariery i ograniczenia.

Alicja Prochoń

Towarzyszyć jej będzie Alicja Prochoń - mama weteranka, która choć ma cudowne dzieci w wieku od 7 do 21 lat, aby lepiej sobie radzić, zwróciła się sama z pytaniami do specjalistów. Opowie, jak to się stało, jak wygląda takie spotkanie i czego można się spodziewać, szukając wsparcia!